Добре Дошли

Добре Дошли. Надяваме се миговете които прекарате с нас да са приятни, полезни и весели за вас. Благодарим ви че ви има.
Добре Дошли

Тук всеки е добре дошъл. Да Споделяме и обменяме приятна и полезна информация както и да се позабавляваме заедно.

Истинските феномени в България Спортният глас на България. Бъди Готин и влез в купона!

Вход

Забравих си паролата!

Обърни Внимание НАВРЕМЕ

*за повече информация относно кампанията търсете на http://www.mtel1788.org

За да слушате радио направо от сайта трябва да имате инсталиран Флаш плеър.

5 начина да откажем торбичка в магазина

Share
    Violina Georgieva
    Администратор
    Администратор

Брой мнения : 436
    Точки : 3653
    Дата на регистрация : 26.12.2009
    Възраст : 31
    Местожителство : Шумен

5 начина да откажем торбичка в магазина

Писане  Violina Georgieva on Вто 12 Яну - 14:59:15

Ето ти пет лесни начина да откажеш найлоново пликче в магазин, без да те вземат за превъртял. Измислили сме по един лаф за всеки, според случая.

1. Ако си много оригинален: "А имате ли жълти на червени раета? Не? Еее, жалко... тогава не искам. Тия са грозни."
    2. Ако си младо симпатично момиче с минижуп: "Не ползвам пликчета", поглеждайки към младия симпатичен младеж след теб на опашката.
    3. Ако си дете: "Татко каза, че ако пак ми дадете пликче ще слезе и ще ви го нахлузи на главата."
    4. Ако си симпатична баба: "Няма нужда, девойче, имам едно от лятото на 74-та, от гедерето. Обещала съм да го оставя на внучката."
    5. Ако си в аптека: "Добър ден, може ли един аспирин?", "Да ви го сложа ли в пликче?", "Не благодаря, ще си го търкалям."

Начинаещ
    Начинаещ

Брой мнения : 57
    Точки : 2972
    Дата на регистрация : 05.01.2010
    Възраст : 35
    Местожителство : Plovdiv

Здр

Писане  nihikobg82 on Вто 12 Яну - 17:11:11

Това е готино но според ЕС такива торбички не трябва да се използват, защото вредим по този начин на природата. За мислите се по-добре да използваме торбички от материял който лесно се разглажда например торбичка от царевица /използва се в ЕС/.

В момента е: Пон 18 Дек - 5:06:00