Добре Дошли

Добре Дошли. Надяваме се миговете които прекарате с нас да са приятни, полезни и весели за вас. Благодарим ви че ви има.
Добре Дошли

Тук всеки е добре дошъл. Да Споделяме и обменяме приятна и полезна информация както и да се позабавляваме заедно.

Истинските феномени в България Спортният глас на България. Бъди Готин и влез в купона!

Вход

Забравих си паролата!

Обърни Внимание НАВРЕМЕ

*за повече информация относно кампанията търсете на http://www.mtel1788.org

За да слушате радио направо от сайта трябва да имате инсталиран Флаш плеър.

За или против достъпа на МВР до личните ни коренспондиция

Share
    nihikobg82
    Начинаещ
    Начинаещ

Брой мнения : 57
    Точки : 2917
    Дата на регистрация : 05.01.2010
    Възраст : 35
    Местожителство : Plovdiv

За или против достъпа на МВР до личните ни коренспондиция

Писане  nihikobg82 on Сря 13 Яну - 12:05:58

Здр приятели,
    много нашуля това дали ще ни следят по телефона или интернет с кои хора си говорим или обменяме писма или картички. Мисля че това е лична информация която само ти можеш да даваш на на тези органи /ако не ди някой вагаботин меже да се криеш/. Все пак хората имат собсвено мнине за това как и с кого да говорят без да се притесняват от факта че си подслушван и какво от това кво ще чуят "как баба Гина си прави компот ли" или "кой бил този Мехмет ли". Интересно ми е на какво мнение сте.

С Уважение Ники
    Mr.InClusive
    Разработчик
    Разработчик

Брой мнения : 239
    Точки : 3327
    Дата на регистрация : 26.12.2009
    Възраст : 33
    Местожителство : Шумен

Re: За или против достъпа на МВР до личните ни коренспондиция

Писане  Mr.InClusive on Сря 13 Яну - 18:57:18

nihikobg82 написа:Здр приятели,
    много нашуля това дали ще ни следят по телефона или интернет с кои хора си говорим или обменяме писма или картички. Мисля че това е лична информация която само ти можеш да даваш на на тези органи /ако не ди някой вагаботин меже да се криеш/. Все пак хората имат собсвено мнине за това как и с кого да говорят без да се притесняват от факта че си подслушван и какво от това кво ще чуят "как баба Гина си прави компот ли" или "кой бил този Мехмет ли". Интересно ми е на какво мнение сте.

С Уважение Ники

Според мен пак се прави това само и само да се отклони вниманието от много по наболелите теми които ни засягат, както когато обявяваха разни епидемии (които самите фармацевтични гиганти направиха само и само да си продават лекарствата или ваксините) .Но това си е мое мнение и неискам да ангажирам никой с него така че да видим и другите какво мислят по този въпрос.
    Иначе какво си мислите, че до сега не са се следели личните кореспонденции ли? (Защото аз си мисля че и преди са се следели но не са го казвали публично да не раздразнят народа) Rolling Eyes

МагНаско
    Експерт
    Експерт

Брой мнения : 23
    Точки : 2884
    Дата на регистрация : 27.12.2009

Писане  МагНаско on Пон 18 Яну - 14:54:09

Твърдо против

Нов потребител
    Нов потребител

Брой мнения : 12
    Точки : 2867
    Дата на регистрация : 03.01.2010
    Местожителство : София

Писане  hosimin on Вто 19 Яну - 19:23:22

Аз мисля, че с това следене и подслушване се доближаваме доста да персонажите на Оруел в книгата му "1984".
    Боя се, че няма да е далеч времето когато всеки ще си има "чип" в главата и "Държавата" ще знае всичко за него в реално време...Такава тенденция се забелязва и в западните общества така, че ако задуха такъв вятър от там неизбежно ще засегне и нас.
    Мисля, че тази работа със следенето и подслушването е само върха на нещо доста по голямо което се "мъти" за напред.

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Вто 24 Окт - 7:32:19