Добре Дошли

Добре Дошли. Надяваме се миговете които прекарате с нас да са приятни, полезни и весели за вас. Благодарим ви че ви има.
Добре Дошли

Тук всеки е добре дошъл. Да Споделяме и обменяме приятна и полезна информация както и да се позабавляваме заедно.

Истинските феномени в България Спортният глас на България. Бъди Готин и влез в купона!

Вход

Забравих си паролата!

Обърни Внимание НАВРЕМЕ

*за повече информация относно кампанията търсете на http://www.mtel1788.org

За да слушате радио направо от сайта трябва да имате инсталиран Флаш плеър.

4 мита за секса

Share
    Violina Georgieva
    Администратор
    Администратор

Брой мнения : 436
    Точки : 3598
    Дата на регистрация : 26.12.2009
    Възраст : 31
    Местожителство : Шумен

4 мита за секса

Писане  Violina Georgieva on Нед 20 Юни - 16:15:06

Всяка жена е уверена, че знае за секса практически всичко. Но при една проста проверка се озазва, че някои от нашите убеждения, уви са си чист мит.

А вие – експерти ли сте в секса?

Мит 1
    Дължината на носа ...
    За да се оцени дължината на члена, трябва да се погледна носа на избраника. Уви, Разочароват ни немските физиолози -такава закономерност не съществува. Всичко се крие в ерекцията, колкото по-големи са първоначалните "габарити", толкова по-малко достойнството се увеличава по време на готовността и обратното.

Мит 2
    Само жените имитират оргазъм
    Уви, тази симулация ползват и мъжете. Естествено, имитацията на мъжкия оргазъм е доста по-трудна, защото трябва да се обясни липсата на еякулация. Но от друга страна, често ли разглеждате съдържанието на презерватива и на око да определите съдържанието му?

Мит 3
    Размерът има значение
    С това твърдение не е сложно да се съгласим, но ... Безусловно размерът има значение, но за мъжката самооценка, а всичко останало остава на заден план. За жените този параметър е важен до толкова, че "дългият въпрос" се решава с правилно подбрани пози.

Мит 4
    Най-добър секс правят красивите
    Това е вярно в половината от случаите. Всичко се състои в това, че красивите жени, по принцип се намират в пълна хармония с тялото си и се чувстват просто забележително.
    Резултатът от тази хармония се явява отличният секс. Но и всичко останали жени, които не притежават размерите на модел, но имат чувство за собствено достойнство и са уверени в собствената си неотразимост са не по-малко удовлетворени от сексуалния си живот.
    cunka

В момента е: Вто 24 Окт - 7:38:33