Добре Дошли

Добре Дошли. Надяваме се миговете които прекарате с нас да са приятни, полезни и весели за вас. Благодарим ви че ви има.
Добре Дошли

Тук всеки е добре дошъл. Да Споделяме и обменяме приятна и полезна информация както и да се позабавляваме заедно.

Истинските феномени в България Спортният глас на България. Бъди Готин и влез в купона!

Вход

Забравих си паролата!

Обърни Внимание НАВРЕМЕ

*за повече информация относно кампанията търсете на http://www.mtel1788.org

За да слушате радио направо от сайта трябва да имате инсталиран Флаш плеър.

Ето едни от най-смешните цитати за приятелството, които ще направят денят Ви още по-светъл

Share
    Violina Georgieva
    Администратор
    Администратор

Брой мнения : 436
    Точки : 3630
    Дата на регистрация : 26.12.2009
    Възраст : 31
    Местожителство : Шумен

Ето едни от най-смешните цитати за приятелството, които ще направят денят Ви още по-светъл

Писане  Violina Georgieva on Пон 28 Дек - 5:56:57

* “Истинския приятел е някой, който мисли, че си здраво яйце, въпреки че знае, че си леко напукан” Bernard Meltzer
    * “Има трима верни приятели: стара съпруга, старо куче и пари в брой.” Бенджамин Франклин
    * “Парите не могат да купят приятели, но можеш да си намериш повече врагове.” Спайк Милиган
    * “Истинския приятел ти забива нож отпред, не в гърба.” Оскар Уайлд
    * “Брака е някакъв вид приятелство, общоприет от полицията.” Анонимен
    * “Стар приятел ще ти помогне да вървиш напред. А добър приятел ще ти помогне да преместиш труп.” Jim Hayes
    * “Дай ми само един приятел, които посреща нуждите на всичките ми настроения. ” Esther M. Clark
    * “Любовта е сляпа. Приятелите се опитват да не отбелязват това.” Анонимен
    * “Имам много приятели, някой до гроб, други абсолютно неспособни да пресекат улицата.” Virginia Woolf
    * “Приятелите идват и си отиват, но враговете се натрупват.” Томас Джонс
    * “Имам много Най-добри приятели. Някой от тях едва познавам!” Archie Bunker
    * “Отнема много време да се превърнеш в стар приятел.” Джон Леонард
    * “Не трябва да се отделяме един от друг, или несъмнено трябва да разделим.” Бенджамин Франклин
    * “Приятелите са начина на Господ да се извини за нашите семейства.” Анонимен
    * “Привилегия е да говориш за приятелството глупости, и да уважаваш глупостта на приятелството.” Чарлс Ламб
    * “Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях.” Мечо Пух
    * “Добри приятели, добри книги и заспала съвест: Това е идеалът за живота.” Марк Твен
    * “Приятелство се ражда в момента, когато един човек каже на друг: Моля, Ти също? Мислих си, че само с мен е така” Ч.С. Левис teeth teeth teeth teeth teeth
    Violina Georgieva
    Администратор
    Администратор

Брой мнения : 436
    Точки : 3630
    Дата на регистрация : 26.12.2009
    Възраст : 31
    Местожителство : Шумен

Няколко Готини Фрази

Писане  Violina Georgieva on Чет 7 Яну - 7:26:53

1.Бъди човек и не забравяй , че и другите са хора.
    2.Живей както искаш и прави каквото искаш, защото животът е един !
    3. Където и да си , бъди себе си , за да се отличаваш от другите.
    4.Дори когато падаш, падай с високо вдигната глава.
    5.Училището е злато, но ние не сме алчни.Училището е прозорец,но ни сме културни и влизаме през вратата.Училището е храна,но ние сме на диета
    6.Чуджното мнение не ме вълнува,освен ако не е в моя полза.
    7.Любовта ще спаси света. Просто се обичайте!
    8.Щастието се състои и в това да побеждаваш злото в себе си.
    9.Като хубаво вино жените узрязат с времето.
    10.Дръж се като Айнщайн- гледай на нещата относително.Всяко нещо си има по две страни. Ти търси по-добрата.
    11.Никога на колене пред когото и да е !
    12.Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности.

В момента е: Съб 25 Ное - 3:41:54